Sağlıklı Kurban

Dünyadaki Tüm Canlıların Allah Tarafından Yaratıldığına inanan ve öldükten sonra Rabbimize hesap vereceğimiz bir inancımız olduğu için dünyadaki hiçbir varlığa zarar vermememiz gerekmektedir. O yüzden Yalnızca Kurbanlık hayvanlarımızın değil tüm hayvanların insanlar tarafından bir zarara uğramaması gerekmektedir.

Rabbimize kurban olarak adayacağımız hayvanın herhangi bir hastalık ve zararlardan noksan olması gerekmektedir. Nasılki sevdiğimiz saydığımız bir insana hediye götürürken o hediyenin güzel olmasını ister ve herhangi bir zarara uğramamasını isteyerek pürüssüz ve en kalitelisini hediye etmek istiyorsak Rabbimize kurban olarak sunacağımız hayvanlarımızın da ne kadar iyi, hastalıksız ve pürüzsüz olursa okadar iyi olur ve vijdanen değer verdiğimizi gösterir. Sırf bu yüzdenmidir bilinmez fakat kurban olacak hayvanımızın hastalıklardan uzak ve boynuzu zarar görmemiş olması önemlidir.

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz


Yorumunuz

Henüz yorum yapılmamış

Tema Seçenekleri

Renkler

Menü Stili

Arka Plan Resimi

adak ankara adakcı adak hizmetleri adaklik kurban adaklık adaklık ankara adaklıkcı adaklık hayvan adaklık koyun ankara adak ankara adakcı ankara adaklik ankara adaklik koyun ankara adaklık hayvan ankara adaklık kurban ankara koyun ankara koyuncu ankara kurban ankara kurban kesimi ankara kurbanlik ankara kurbanlik koyun koyuncu kredi kartı ile kurban kurbanlik koyun kurbanlık kurbanlık ankara kurbanlık keçi kurbanlık kuzu kısmet adak kısmet hayvancılık taksitli koyun taksitli kurban