Hüseyin ÇAKIR

0532 584 92 17

Ömer ÇAKIR

0545 288 80 50


Adres: 
YENİMAHALLE BELEDİYESİ ADAKLIK KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ HURDACILAR SİTESİ KARŞISI İVEDİK MAHALLESİ NO:17

Kurban ve Adak Olması Gereken Hayvanların Boynuzu Varsa Sağlam Olmalı, Ayaklarında Kırık Aksama Olmamalı ve Hayvanın Hiçbir Hayvana Yapılmaması Gerektiği Gibi Kurban veya Adak Olarak Kesilecek Hayvanın da Eziyet Çektirilmemesi Gereklidir. Hayvanın Canı Acımasına Mahal Verecek Herhangi bir davranışta bulunulmamalıdır.

Kurban Kesecek Kişinin İse Herşeyden Önce Müslüman Olması Aklı Bali Yani Aklı Başında Olması ve 32 Farzı Bilmesi Gereklidir. Kurban Sahibinin veya Ortaklarının Vekaletini Sorarak 3 Kez Tekrar Etmiş Bir Şekilde Vekalet Taksiminin Yapılmış Olması Gereklidir.

Tüm Sağlık Kontrollerinin Tam Olarak Yapılmış Olduğu Hayvanlarımız Kurban veya Adak Olmalarına Hiçbir Mani Bulunmayanlar Satışa Sunulmaktadır. Kar Amacı Gütmenin Kesinlikle Ön Planda Olmadığı İşyerimizde Kurban İbadetinizi Yapmanız İçin Herhangi bir engel bulunmamaktadır. Kabul Olmamış Bir Kurban veya Adaktan sa Hiç Para Kazanmamayı ve Zarar Etmeyi Göze Alabiliriz. Vebalini ve Günahını Gözeterek Yaptığımız bu işi Sıkıntısız Bir Şekilde Teslim Etmek İçin Uğraşmaktayız.

Tema Seçenekleri

Renkler

Menü Stili

Arka Plan Resimi

adak ankara adakcı adak hizmetleri adaklik kurban adaklık adaklık ankara adaklıkcı adaklık hayvan adaklık koyun ankara adak ankara adakcı ankara adaklik ankara adaklik koyun ankara adaklık hayvan ankara adaklık kurban ankara koyun ankara koyuncu ankara kurban ankara kurban kesimi ankara kurbanlik ankara kurbanlik koyun koyuncu kredi kartı ile kurban kurbanlik koyun kurbanlık kurbanlık ankara kurbanlık keçi kurbanlık kuzu kısmet adak kısmet hayvancılık taksitli koyun taksitli kurban