Kurbanlik Koyun

Ankara’da Kurbana Uyan Yaşını Almış ve Herhangi Bir Yarası Olmayan Koyunlarımız Mevcut Olup İstediğiniz Zaman Gelip Görebileceğiniz Yerimiz Mevcuttur.

Ankara adaklık koyun

Adaklık koyun satın almak için alışveriş merkezine, veya Kızılay’daki dükkanlara gidemezsiniz. Adaklık kurban satın almak  şehir ortamında oldukça sıkıntılı bir iştir. Zira Ankara adaklık koyun satışı için elverişli ortamlara, şehir içinde sahip değildir. Bu sebepler bir sergileme alanı bulunmamakta ve ihtiyaç sahiplerinin hayvanlara ulaşması zaman zaman oldukça zor olmaktadır. İşte bu noktada devreye biz gireriz ve Ankara adaklık koyun ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılamak için çözümü hizmetinize sunarız.

Anadolu’nun çeşitli bölgelerinde ve Ankara çevresindeki kırsalda yetişmiş, doğal ortamında beslenip büyümüş adaklık koyunlarımız, adak vecibenizi layığı ile yerine getirmeniz için size sunduğumuz üstün nitelikli hizmetimizdir. Ankara adaklık koyun yetiştiriciliği ve tedariği konusunda yıllardır faaliyet göstermekte olmamız sebebiyle, en uygun fiyatlı adaklık kurbanlara erişebilmekte ve geniş besicilik imkanlarımız sayesinde yüksek kapasitede üretim yapabilmekteyiz.

Ankara adaklık koyun ihtiyaçlarınızı gerek online kanallardan vereceğiniz siparişleriniz gerekse yerimize gelerek seçebileceğiniz biçimde sunabilmekteyiz. Kurbanlık koyunlarımız mandıra hayvanı olmayıp, kesim için uygun koşullara sahiptir. Dini teamüllere uygun biçimde sınıflandırılır ve kesimlerinde dinen hiçbir sakınca yoktur. En yüksek oranda et vermeleri için, doğru biçimde beslenmiş ve gezerek beslenmiş olmalarından dolayı etleri son derece lezzetlidir.  Ankara adaklık koyun ihtiyaçlarınız için yılın her ayı hizmet verip, kesim ve dilerseniz diğer hizmetlerimizle de işlemi kolaylaştırmak için hizmet veriyoruz. Bizi dilediğiniz zaman arayabilir, kurbanlık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kurbanlık Koyun almak için Kısmet Adak ve Hayvancılık tarafından yetiştirilen ve bakılan hayvanları tercih etmeniz koyunun kurban olup olmaması sıkıntısından sizleri kurtararak içiniz rahat bir kurban ibadeti yapabilirsiniz. Hem ücretlerin makul olma avantajı hemde hayvanların sağlıklı ve kurbana uygun olarak yetiştirilmesi nefsinizin içinize bir kuşku düşmesini engelleyecek ve rahat bir şekilde kesim yapabilirsiniz. Her yıl on gün geriye gelen kurban bayramı tarihlerinin hicri ve miladi takvimlerin arasındaki farktan kaynaklandığını bilmenizi ister iyi bayramlar dileriz. Ayrıca yalnızca kurban bayram zamanlarında değil normal zamanlarda da başınıza gelecek herhangi müsibet ve belalara karşı Allah Rızası gözetilerek de kurban kesebilirsiniz. Bu insan hayatında önemli bir yere sahip olan bir ibadet ve belli yeterliliklere sahip insanların kurban bayramı zamanında kurban kesmesi de farz olan bir ibadettir.

Kurbanlık Koyun Küçük baş olarak bilinen bir hayvandır. Müslümanların Hz. İbrahim (as) den günümüze kadar olan süreçte Heryıl kurban bayramında icra ettiği bir ibadet olup durumu hali vakti yerinde olanlar tarafından kesilmektedir. Kurbanlık hayvanları eti, kanı veya derisi için değil yalnızca Allah Rızası gözetilerek kesilmekte ve Allah’a Kurban Edilmelidir. Hayvanlara can çekiştirmeden onların canını yakmadan ve diğer İslami şartlara uygun olarak kesilmesi çok önemlidir.

Ankara Kurbanlık Koyun

 

Hz. İbrahim’in bir oğlu olmasını çok istemesi ve eğer oğlu olursa Allah’a şükrettiğini göstermek amacıyla onu şükür kurbanı olarak adayacağını söylemesiyle başlayan hadise, Allah’ın emri ile Cebrail aleyhisselamın gelip bir koç getirmesiyle son bulmuş ve bu olay Kur’an-ı Kerim’deki ayetlerde açıkça ifade edilmiştir. Şeytanın birçok kez Hz. İbrahim’i yolundan döndürmeye çalıştığı hadisede Cebrail aleyhisselamın kurbanı indirdiği gün kurban bayramı olmuştur.

 

Allah’ın takdiri ile gerçekleşen bu olay sonrası milyonlarca müslüman yılın bir ayının belli bir gününde kurban kesmeye başlamıştır. Kesilen kurbanlar, maddi gücü kurban kesmeye yetmeyen kişilere dağıtılmaktadır. Aynı zamanda eve de ayrılıp kesen kişilerin tüketebileceği kurban eti, hem dini vecibeler açısından hem de etin kalitesi açısından oldukça önemlidir.

 

Kurbanlık koyun birçok yerde satılıyor olsa da bu konuda önemli olan kurbanın sadece yem ile değil doğal otlarla beslenmesidir. Aynı zamanda kurbanlıklar sadece ahırda hapsedilmemelidir. Kurbanlık koyunlar dolaştırılmalı ve etlerinin daha lezzetli olması sağlanmalıdır.

 

Başkent Ankara’da bulunan tesisimiz, sizlere güvenilir kurbanlık temin etmektedir. Günümüz koşullarında kurbanlık koyunların fiyatlarının çok pahalı olması birçok insanın kurban kesmek istemesine rağmen bu dini görevini yerine getirmesine engel olmaktadır. Ancak tesisimiz sizler için maddi durumunuza uygundur ve sizleri bu açıdan asla zor bir duruma sokmayacaktır.

 

Güvenilir ve kolay bir şekilde kurbanlık koyun alışverişlerinizi yapabileceğiniz tesisimizde hijyen kuralları çok önemlidir. Kurbanlık koyunların kesiminin de yapıldığı tesisimiz, sizlere hijyenik bir kesim sağlama imkanı tanımaktadır.

 

Kurbanlık koyun temininin yanı sıra adaklık kurban satışlarında da siz müşterilerimize istediğiniz zaman hizmet verebilmekteyiz. Ankara bölgesinde bulunan tesisimiz ile sizlere adaklık ve kurbanlık hayvan temini açısından yalnızca bir telefon uzakta bulunmaktayız.

Tema Seçenekleri

Renkler

Menü Stili

Arka Plan Resimi

adak ankara adakcı adak hizmetleri adaklik kurban adaklık adaklık ankara adaklıkcı adaklık hayvan adaklık koyun ankara adak ankara adakcı ankara adaklik ankara adaklik koyun ankara adaklık hayvan ankara adaklık kurban ankara koyun ankara koyuncu ankara kurban ankara kurban kesimi ankara kurbanlik ankara kurbanlik koyun koyuncu kredi kartı ile kurban kurbanlik koyun kurbanlık kurbanlık ankara kurbanlık keçi kurbanlık kuzu kısmet adak kısmet hayvancılık taksitli koyun taksitli kurban