Kredi Kartı Geçerlidir

Kurbanlik veya Adaklik Koyun Almak İçin Yalnızca Nakit Para ile Değil Kredi Kartı ile de Küçükbaş Hayvan Satın Alabilirsiniz.

Adak Olarak adadığınız bir kurbanı Hem Allah’a karşı akdinizi yerine getirebilir hemde uygun koşullarda ödeyerek bütcenizi sarsmamış olursunuz. Firmamız bu İmkanlar sayesinde ve İslami şartlara karşı gerekli şartları yerine getirerek kesim yapmamız sayesinde insanların güvenini kazanarak yıllardır başarılı bir şekilde ilerlemektedir.

Kabul olmayan ucuz ve kimin kestiği belli olmayan bir adak yerine Bize telefon ederek veya Yerimize gelerek İslam Koşullarını sağlayan bir koyun ve Gerekli şart ve koşulları sağlayan bir kişi tarafından kesilen adakları tercih etmeniz içinizin rahat etmesini ve kalp ferahlığınıza neden olacaktır.

Kesim Yerlerimizde Şükür Namazı Kılabilmeniz için Mescit mevcuttur.

Tüm bu imkanları sizlere sunan firmamız tüm kesim ve bağış işlemlerini islami olarak usüllerine uygun olarak yapmaktadır.

 

Tema Seçenekleri

Renkler

Menü Stili

Arka Plan Resimi

adak ankara adakcı adak hizmetleri adaklik kurban adaklık adaklık ankara adaklıkcı adaklık hayvan adaklık koyun ankara adak ankara adakcı ankara adaklik ankara adaklik koyun ankara adaklık hayvan ankara adaklık kurban ankara koyun ankara koyuncu ankara kurban ankara kurban kesimi ankara kurbanlik ankara kurbanlik koyun koyuncu kredi kartı ile kurban kurbanlik koyun kurbanlık kurbanlık ankara kurbanlık keçi kurbanlık kuzu kısmet adak kısmet hayvancılık taksitli koyun taksitli kurban