Ankara Adaklık

Ankara adaklık

Adak, yüzyıllardır kültürümüzün vazgeçilmez unsurlarından bir tanesi olarak hayatımızın vazgeçilmez kültürel unsurlarındandır. Gerek İslam inancındaki Kurban ritüeli, gerekse, dileklerimiz yerine geldiğinde ihtiyaç sahiplerine iyilik yapma geleneğimizden dolayı hemen hepimiz hayatımızın belli dönemlerinde adak adar, kesiğimiz kurbanları ihtiyaç sahiplerine dağıtırız. Ankara adaklık temini noktasında zorlu bir ortamdır, zira şehirselliğin en ciddi şekilde yerleştiği, canlı hayvan besiciliğinin mümkün olmadığı bir ortam olması sebebiyle, pek çok kanunu sınırlama kapsamında il çağında uygulanmakta insanların adaklık hayvanlara ulaşmaları neredeyse imkansız olmaktadır. Bu noktada biz size uygun çözümler sunmakta Ankara adaklık ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmekteyiz. Kanuna uygun biçimde kurulu olan canlı hayvan merkezilerimizde besiciliğini yaptığımız hayvanlarımız yılın her ayında ve tabii kurban bayramı dönemlerinde artırılmış kapasitesi ile hizmetinizdedir.

Satışını yaptığımız havyalarımız gezerek ve doğal ortamında büyütülmüş, kesime uygun şartlara uygudur. Dini kaideler bakımından doğru seçilmiş ve kesiminde dini bir engel bulunmayan hayvanlarımıza en uygun fiyatlarla ulaşmanız için hizmet veriyor. Mümkün olan en uygun fiyatları sunuyoruz. Senelerdir sürdürdüğümüz Ankara adaklık satışı hizmetlerimizle çok sayıda müşterimize verdiğimiz dürüst hizmet sayesinde büyüyüp gelişen işletmemiz her zaman olduğu gibi gelecekte de sizlere en kaliteli hizmeti vermeye devam edecektir.

Ankara adaklık ihtiyaçlarınız için bizi dilediğiniz zaman arayabilir, hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.  Dilerseniz telefonla bilgi alabilir veya Ankara adaklık satış merkezimizi ziyaret edip, kendiniz seçim yapabilirsiniz.

Yalnızca Bir Telefon İle Adaklık kesmek istediğinizi bildirerek adaklığınızı kestirebilirsiniz. Güncel olarak kesilen adaklık kurbanınız video veya canlı görüntülü görüşme aracılığıyla ister adresinize isterseniz bağışlamak istediğiniz yere ulaştırılmaktadır. Profesyonel ve Gerekli tüm şartları sağlayan 32 farzı bilen bir kişi tarafından tekbir getirilerek kesilen kurbanlarınız adaklık olması için tüm şartlar sağlanarak kesimi yapılmaktadır.

Tüm hayvanlarımız 1 yaşını doldurmuş ve adaklık kurban olma gerekliliğini sağlamıştır.

Ankara Adaklık

 

Adak, Allah’tan çok istenen bir dilek gerçekleştiğinde Allah’a şükür amaçlı verilen sözü yerine getirirken yapılan eylem anlamına gelmektedir. İnsanlar Müslümanlık inancı ile birlikte bir dilekleri olduğunda bunu ilk Allah’tan isterler. Bu dilekleri gerçekleştiğinde ise oruç tutabilir, namaz kılabilir, kurban keserek Allah’a şükredebilirler.

 

Yeni bir işe giren kişiler, çocuklarını sağlıkla kucağına alan ebeveynler, yeni bir eve sahip olan kişiler veya sağlığını yitirmişken yeniden sağlığına kavuşanlar Allah’a şükretmek için kurban adadıklarında kurbanı almak, islami usullere uygun bir şekilde kesmek konularında güvenli bir yer bulmakta zorlanırlar. Özellikle Ankara gibi büyük şehirlerde güvenilir bir adaklık hayvan almak oldukça zor olmaktadır.

 

Sizlere adaklık kurban sağlayan Ankara’daki tesisimizde doğal otlarla beslenen hayvanlarımız, adaklarınızı gerçekleştirirken aynı zamanda adak etini dağıttığınız kişilerin sizler için duacı olmasını da sağlayacaktır. Çünküadaklık kurbanlarımız kesilme yaşına gelinceye kadar iyi bir şekilde beslenmekte ve tüm besinleri doğal kaynaklardan sağlanmaktadır. Kesim yaşına gelmeyen hayvanlarımız ise asla kesilmemektedir. Ayrıca adaklık koyunlarımızın kesimleri tesisimizde yapılmakta olup son derece hijyenik koşullarda sizlerle buluşmaktadır.

 

Adaklık kurbanlarınızın kesimi yapıldıktan sonra istediğiniz kuruma bağışlayabileceğiniz gibi kurbanın etinin tazeliğinden de emin olabilirsiniz. Allah’a şükretmek için yapılan bir işlemin dinimize uygunluğunu denetlerken aynı zamanda kurbanlarımızı en düşük fiyatlarıyla sizlere satışa sunmuş bulunmaktayız. Şükür amaçlı kesmiş olduğunuz kurbanlar maddi imkanlarınız dahilinde sizlere sunulmaktadır.

 

Adaklık kurban satışı bizler için asla yalnız bir ticari bir işlem değildir. Tüm işlemlerimizin dinimize uygunluğu büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden tesisimiz sizlere güvenli bir adak alma ve adağınızı kesme hizmeti sunmaktadır.

 

Ankara’da sizlere bir telefon kadar uzakta bulunan adaklık kurbanlarınız dilediğiniz her zaman istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır.

 

Tema Seçenekleri

Renkler

Menü Stili

Arka Plan Resimi

adak ankara adakcı adak hizmetleri adaklik kurban adaklık adaklık ankara adaklıkcı adaklık hayvan adaklık koyun ankara adak ankara adakcı ankara adaklik ankara adaklik koyun ankara adaklık hayvan ankara adaklık kurban ankara koyun ankara koyuncu ankara kurban ankara kurban kesimi ankara kurbanlik ankara kurbanlik koyun koyuncu kredi kartı ile kurban kurbanlik koyun kurbanlık kurbanlık ankara kurbanlık keçi kurbanlık kuzu kısmet adak kısmet hayvancılık taksitli koyun taksitli kurban