Ankara Adaklık ve Kurbanlık Koyun

Ankara Adaklık ve Kurbanlık Koyun

 

İslam dininin bir gereği olarak yerine getirilen adaklık ve kurbanlık koyun kesim işlemi için Ankara ve civarı illerde en çok tercih edilen şubemizde sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Bir beladan, hastalıktan, kazadan kurtulma durumda, bir çocuk sahibi olunduğunda veya yeni bir iş, ev, araba alındığında insanların Allah’a şükürlerini sunmak için yaptıkları bir ibadet olan adak adamanın gereğini yerine getirebilmek için şubemiz her daim sizlere yardıma hazırdır.

 

Özellikle büyük bir şehir olan Ankara gibi illerde güvenilir küçükbaş hayvan yetiştiricisi bulmak zor olmaktadır. Bir ibadet ve şükür olarak yapılan kurban kesimi işleminde hayvanın sağlıklı olup olmadığı, gerekli aşılarının yapılıp yapılmadığı son derece önem taşımaktadır. Çünkü kesilen hayvanda bulunan bir hastalık, hayvanın etini tüketenlerde de görülebilmekte ve ciddi sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Bu nedenle kurbanlık ya da adaklık olarak seçilen küçükbaş hayvanın son derece düzgün şartlarda yetişmesi gerekmektedir. Tesisimizde hayvanlarımızın sağlığı bizler için en önemli unsurlardan birisidir.

 

Adaklık kurbanların yanı sıra mübarek Kurban Bayramı’na doğru yaklaşılan zamanlarda birçok kurbanlık küçükbaş hayvan yetiştiricisi Ankara’ya akın etmektedir. Hangi bölgelerde yetiştiğinden emin olunmayan, hangi otlarla ve yemlerle beslendiği bilinmeyen kurbanlıklar insan sağlığını tehdit edebilmektedir. Bu nedenle kurbanlık küçükbaş hayvan almak isteyen kişilerin yerli ve bilindik hayvan satışı yapan yerleri seçmeleri büyük önem taşımaktadır.

 

Tesisimiz uzun yıllardır sizlere hizmet vermekte olup en ufak bir sorununuzda sizlerin yardımına koşacak personellerimizi bulundurmaktadır. Hayvanlarımızın sağlığını ve aşılarını kontrol eden veterinerlerimizin yanı sıra temizliği, beslenmeleri ile ilgilenen personelimiz de bulunmaktadır. Sizlere ibadetinizi gerçekleştirirken aynı zamanda içinizin de rahat olması fırsatını sunan tesisimize telefon numaralarımızdan istediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz.

Tema Seçenekleri

Renkler

Menü Stili

Arka Plan Resimi

adak ankara adakcı adak hizmetleri adaklik kurban adaklık adaklık ankara adaklıkcı adaklık hayvan adaklık koyun ankara adak ankara adakcı ankara adaklik ankara adaklik koyun ankara adaklık hayvan ankara adaklık kurban ankara koyun ankara koyuncu ankara kurban ankara kurban kesimi ankara kurbanlik ankara kurbanlik koyun koyuncu kredi kartı ile kurban kurbanlik koyun kurbanlık kurbanlık ankara kurbanlık keçi kurbanlık kuzu kısmet adak kısmet hayvancılık taksitli koyun taksitli kurban