Ankara Adaklık Koyun

Ankara’da Adaklık Koyun için tercih etmenizi istediğimiz en kaliteli ve en düzgün temiz çalışan firma olmaktan dolayı gurur duyuyuruz. Prensipli ve temiz çalışmamızın meyvesi olarak müşterilerimizin memmuniyeti olduğunun farkındayız. Referans olan kişilerin temiz ve düzgün bir şekilde öndeş olarak bizleri sevmeleri kesinlikle bizi sevilen ve sayılan bir firma olmamızı sağlamıştır.

Hayvanların yün temizliğini ve kırkma işlemlerini titizlikle yaparak yünlerini de değerlendiririz ki dinimizce haram sayılan israfa mahal vermeyelim diye. yazın hayvanların terleyip hasta olmamasını ve fazla tüylerinden kurtulmasını sağlamak için yapılan kırkma işleri tamamen hayvanların sağlığını korumak olduğunun bilinmesi gereklidir.

hem bakteri ve organizmalardan korunmaları sağlanırken hemde sapasağlam bir bünyelerinin olması saplanmaktadır. ayrıca tüyleri de yıkanıp temizlenerek, temiz birer yün haline getirildikten sonra yastık yorgan gibi ev eşyası yapılarak değerlendirilmektedir. buda hayvanların insanlara olan bir diğer faydasıdır.

birde keçinin tüyünden yapılan bir diğer faydalı eşya ise kilimdir. farklı bir dokuma ve tarzı olan keçinin kılının yapısı çok sağlam ve sert olan bir keçe veya kilim yapımında da kullanılmaktadır. ayrıca bu keçeler otağ ve çadır yapımında sıkça kullanıldığı gibi eski türkler de yerleşim için olmazsa olmazlardan da biridir.

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz


Yorumunuz

Henüz yorum yapılmamış

Tema Seçenekleri

Renkler

Menü Stili

Arka Plan Resimi

adak ankara adakcı adak hizmetleri adaklik kurban adaklık adaklık ankara adaklıkcı adaklık hayvan adaklık koyun ankara adak ankara adakcı ankara adaklik ankara adaklik koyun ankara adaklık hayvan ankara adaklık kurban ankara koyun ankara koyuncu ankara kurban ankara kurban kesimi ankara kurbanlik ankara kurbanlik koyun koyuncu kredi kartı ile kurban kurbanlik koyun kurbanlık kurbanlık ankara kurbanlık keçi kurbanlık kuzu kısmet adak kısmet hayvancılık taksitli koyun taksitli kurban